Svět dotací a grantů

  • Cena 890 Kč
  • Termín 16. 11. 2022
  • Lektor Mgr. Veronika Dlouhá

Neakreditované vzdělávání

Časová dotace: 4 hodiny

Místo konání: Tovární 2114/11, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory

Čas konání: 09:00 – 13:00

Náplň kurzu:

Kurz vás provede praktickým světem dotací a grantů, ze kterých lze získat v České republice finanční prostředky na vámi plánované projekty prospěšné společnosti (sociální, zdravotní, ekologické aj.).

Dle aktivity a zájmu účastníků lze kurz směřovat od informací o dotacích z evropských fondů, ministerstev, krajů a obcí až po granty různých nadací, případně skrze společenskou odpovědnost firem. Informace se budou týkat konkrétních dotačních či grantových řízení, aby byl účastník, co nejvíce uveden do jejich praxe, podmínek a povinností. Poznatky budou navíc obohaceny o letité praktické zkušenosti z tohoto světa především v rámci Moravskoslezského kraje, sociální oblasti a práce s dětmi.

Kurz také nabízíme ve výhodném balíčku “Projekty v kapse” kdy je součástí: Projektové řízení jednoduše, Svět dotací a grantů a Jak dobře napsat projektovou žádost.

 

Po splnění podmínek kurzu dostane účastník osvědčení. V průběhu kurzu pro něj bude zajištěno občerstvení* (káva, čaj, voda s citrusy, sladké dopolední občerstvení)

PŘIHLAŠUJTE SE, PROSÍM, ONLINE PŘIHLÁŠKOU, KTERÁ JE VE SHODĚ S NOVELOU ZÁKONA O OSOBNÍCH ÚDAJÍCH (GDPR): ZDE

Máte dotaz?

Děkujeme našim partnerům za podporu.