Ovládni své sabotéry – hluboké porozumění sobě i druhým

  • Cena 1.690 Kč
  • Termín 14. 09. 2022
  • Lektor Mgr. Nela Mátlová

Číslo akreditace: A2022/0211-SP/PC/PP/VP

Časová dotace: 8 hodin

Místo konání: Tovární 2114/11, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory

Čas konání: 8:30 – 15:30

Náplň kurzu:

Koncept sabotérů je účinná koučovací a sebekoučovací technika, vycházející z teorie o PQ mozku. Pracuje s podmínkami, které si každý nás klade v hlavě. Tyto podmínky jsou velmi často příčinou vyhoření, narušování hranic, brzd v sebemotivaci, ale také kvalitní klientské práci.
Pochopení konceptu sabotérů, ovládnutí soudce a podpora mudrce vede k velkému osobnostnímu rozvoji, ale také podporuje kolektivy a práci s klienty. Díky pochopení sabotérů dochází k hlubokému porozumění sobě samému a druhým lidem. Dalším přínosem je nárůst opravdové empatie, schopnost udržet si hranice, nenechat se zmanipulovat, zvýšit svou emoční inteligenci, sebeúctu a dlouhodobě tedy pečovat o svou psychohygienu
Teorie pozitivní inteligence učí lidi, jak překonat brzdy v hlavě, které si neseme naprosto všichni a zastavují naši schopnost být opravdu autentičtí, odvážní, sami sebou. Skrze tuto teorii dokážou účastníci sami a za laskavé podpory lektora objevit své vlastní bloky a brzdy, zvědomit si je a začít s nimi ihned pracovat. Součástí kurzu bude nejen velmi detailní seznámení s jednotlivými sabotéry, ale i praktické zasazení do života a hlavně konkrétní a využitelné techniky, které nás učí sabotérům nenaslouchat a tedy rozvíjet svou schopnost inovace, kreativity, hledání darů, komplexního pozitivního a zároveň angažovaného pohledu na život.

Po splnění podmínek kurzu dostane účastník osvědčení. V průběhu kurzu pro něj bude zajištěno občerstvení* (káva, čaj, voda s citrusy, sladké dopolední občerstvení a fresh bageta).

*platí pouze v případě prezenční formy kurzu (ne online)

 

PŘIHLAŠUJTE SE, PROSÍM, ONLINE PŘIHLÁŠKOU, KTERÁ JE VE SHODĚ S NOVELOU ZÁKONA O OSOBNÍCH ÚDAJÍCH (GDPR): ZDE

Máte dotaz?

Děkujeme našim partnerům za podporu.